Collection: Brain Flakes® All Paid Instructions
Our easiest instructions are at the top. Our hardest are at the bottom.
Any new design submissions are always welcome!
-
Watermelon | 54pcs | Beginner
- Regular price
- $0.99
- Sale price
- $0.99
- Regular price
- Unit price
- per
Sold out -
Bunny Face | 58pcs | Beginner
- Regular price
- $0.99
- Sale price
- $0.99
- Regular price
- Unit price
- per
Sold out -
Pineapple | 66pcs | Beginner
- Regular price
- $0.99
- Sale price
- $0.99
- Regular price
- Unit price
- per
Sold out -
Pumpkin | 71pcs | Beginner
- Regular price
- $0.99
- Sale price
- $0.99
- Regular price
- Unit price
- per
Sold out -
Rainbow | 74pcs | Intermediate
- Regular price
- $1.49
- Sale price
- $1.49
- Regular price
- Unit price
- per
Sold out -
Ostrich | 79pcs | Intermediate
- Regular price
- $1.49
- Sale price
- $1.49
- Regular price
- Unit price
- per
Sold out -
Burger | 94pcs | Intermediate
- Regular price
- $1.49
- Sale price
- $1.49
- Regular price
- Unit price
- per
Sold out -
Flamingo | 82pcs | Intermediate
- Regular price
- $1.99
- Sale price
- $1.99
- Regular price
- Unit price
- per
Sold out -
Turtle | 85pcs | Intermediate
- Regular price
- $1.99
- Sale price
- $1.99
- Regular price
- Unit price
- per
Sold out -
Seesaw | 125pcs | Intermediate
- Regular price
- $1.99
- Sale price
- $1.99
- Regular price
- Unit price
- per
Sold out -
Motorcycle | 110pcs | Advanced
- Regular price
- $2.49
- Sale price
- $2.49
- Regular price
- Unit price
- per
Sold out -
Ice Cream | 168pcs | Advanced
- Regular price
- $2.49
- Sale price
- $2.49
- Regular price
- Unit price
- per
Sold out -
Ninja Set | 291pcs | Advanced
- Regular price
- $2.49
- Sale price
- $2.49
- Regular price
- Unit price
- per
Sold out -
Whale | 146pcs | Advanced
- Regular price
- $2.99
- Sale price
- $2.99
- Regular price
- Unit price
- per
Sold out -
German Shepherd | 150pcs | Advanced
- Regular price
- $2.99
- Sale price
- $2.99
- Regular price
- Unit price
- per
Sold out -
Unicorn | 168pcs | Advanced
- Regular price
- $2.99
- Sale price
- $2.99
- Regular price
- Unit price
- per
Sold out -
Donkey | 187pcs | Advanced
- Regular price
- $2.99
- Sale price
- $2.99
- Regular price
- Unit price
- per
Sold out -
Butterfly | 226pcs | Advanced
- Regular price
- $2.99
- Sale price
- $2.99
- Regular price
- Unit price
- per
Sold out -
Flower Vase | 273pcs | Advanced
- Regular price
- $2.99
- Sale price
- $2.99
- Regular price
- Unit price
- per
Sold out -
Uncle Sam Top Hat | 405pcs | Advanced
- Regular price
- $2.99
- Sale price
- $2.99
- Regular price
- Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 3
- Next page